Magazin

Ahmet Dursun ile Asena Demirbağ boşandı! ‘Beni yarı yolda bıraktı’

Ahmet Dursun, 2019 yılında Asena Demirbağ ile nikah masasına oturmuştu. Çift, Mart 2020’de anne ve baba olma mutluluğu yaşamıştı. Aralarındaki 19 …

Ahmet Dursun ile Asena Demirbağ boşandı! ‘Beni yarı yolda bıraktı’

619b62dc86b24726e06c039a

Ahmet Dursun, 2019 yılında Asena Demirbağ ile nikah masasına oturmuştu. Çift, Mart 2020’de anne ve baba olma mutluluğu yaşamıştı. Aralarındaki 19 yaş farka rağmen mutlu bir birliktelik sürdüren ikili, sürpriz bir şekilde evliliklerini sonlandırdı.

İstanbul Aile Mahkemesi’nde hazır bulunan ikili, bugün anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Kız çocuklarının velayeti anne Asena Demirbağ’da kalırken, Ahmet Dursun’un kızı için sekiz bin TL nafaka ödemesine karar verildi.

“DÜŞÜNMEKTEN UYUYAMIYORUM”
Boşanmanın ardından tv8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına bağlanan Asena Demirbağ gözyaşlarına boğuldu. Boşandığı için üzgün olduğunu belirten Demirbağ, “Çok üzgünüm, böyle olmamalıydı. Ortada küçük bir çocuk varken boşanmak bu kadar kolay olmamalı. Ben boşanmayı istemedim, bunu daha önce de söyledim. Bazı şeyler var, hiçbir şey gözüktüğü gibi değil ama kızım için böyle olması gerekiyor. Boşanmaya razı değildim, kabul etmek zorunda kaldım çok üzgünüm. “Elimden gelen her şeyi yaptım. Benim içim rahat. Daha sonrasında affı olmayacak şeyler oldu. İkimiz için en hayırlısı olur. Umarım en iyi şekilde babalığını yapar. Babasız büyüdüm, çok erken yaşta kaybettim. Ben babamı kaybettim, hayatta değildi hayatta olup da bu şekilde olması, ayrılması bu kadar kolay olmamalı. Fikir ayrılığı çocuk varken olacak şey değil, bir şey demiyorum” açıklamasını yaptı.

619b62c886b24726e06c0397

“AİLEMİ KARŞIMA ALIP EVLENDİM”
Demirbağ, canlı yayında “Çok üzgünüm, çok severek evlendim, ailemi karşıma alıp evlendim. Ahmet’e çok inandım, güvendim. Kendimi yarı yolda kalmış hissediyorum çocuğumla. Çok zor süreç, düşünmekten uyuyamıyorum. Sevgi bitebilir, ortada bir çocuk yokken olabilir ama ortada çocuk varken düşünmen gerekiyor. Çocuğum için çabaladım. Çok küçük, keşke biraz büyüseydi de ondan sonra olsaydı bu durum. Çok kırgınım artık bir şey söylemek istemiyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL