Dünya

Brezilya’da kendisiyle evlenen modelden ayrılık kararı

33 yaşındaki Brezilyalı model Cris Galera, geçtiğimiz eylül ayında resmi bir törenle kendisiyle evlendiğini açıklamıştı. Gelinlik benzeri beyaz …

Brezilya’da kendisiyle evlenen modelden ayrılık kararı

IMG20211123035458

33 yaşındaki Brezilyalı model Cris Galera, geçtiğimiz eylül ayında resmi bir törenle kendisiyle evlendiğini açıklamıştı.

Gelinlik benzeri beyaz bir elbise ve elinde düğün çiçekleriyle poz vererek evliliğinin dünyaya duyuran Galera’dan, bir açıklama geldi.

KENDİ KENDİNİ ALDATMAMAK İÇİN EVLİLİĞİNİ BİTİRMEYE KARAR VERDİ

Erkekler konusunda yaşadığı hayal kırıklıkları yüzünden hayatını kendisiyle geçirmeye karar veren ve bu kararı evlenmeye kadar götüren genç kadın, bu kez de aniden aldığı boşanma kararıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Cris Galera, erkeklerden umudunu kesmiş olmasına rağmen biriyle tanıştığını, mutlu olduğunu ve bu kişiye aşık olmaya başladığını söyleyerek, kendi kendini aldatmamak için evliliğini bitirmeye karar verdiğini duyurdu.

kendisiyle evli model 4250

“AŞKA İNANMAYA BAŞLADIM”

Boşanma hakkında konuşan Galera, “Evliliğim sürdüğü sürece mutluydum. Ancak başka birine aşık olmaya başladım. Onun özel bir kişi olduğunu hissettiğimde aşka inanmaya başladım.” dedi.

kendisiyle evli model 2084

kendisiyle evli model 1725

kendisiyle evli model 1401

kendisiyle evli model 9761

kendisiyle evli model 7344

kendisiyle evli model 7677

kendisiyle evli model 7303

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL