Spor

Deniz Çoban açıkladı: ‘Berisha’nın pozisyonu penaltı’

Fanatik Gazetesi yazarı Deniz Çoban, Beinsports’taki ‘Trio’ programında Fenerbahçe-Kayserispor maçındaki tartışmalı pozisyonları masaya yatırdı …

Deniz Çoban açıkladı: ‘Berisha’nın pozisyonu penaltı’

6188bce886b2450a6cf5a126

Fanatik Gazetesi yazarı Deniz Çoban, Beinsports’taki ‘Trio’ programında Fenerbahçe-Kayserispor maçındaki tartışmalı pozisyonları masaya yatırdı. Sarı-lacivertli takımın uzatma dakikalarında VAR uyarısıyla kazandığı penaltıyı yorumlayan Çoban, ” Hakemlere verilmiş net bir talimat var. Mete Kalkavan buna göre karar verdi. Cüneyt Çakır neden bu pozisyonu vermedi?

‘Çakır çeken oyuncunun açısında kalıyor’

Cüneyt Çakır çeken oyuncunun açısında kalıyor. O yüzden görmemiş olabilir. VAR kullanıldığından beri verilen penaltı sayılarını merak etmiştim… Halil Umut Meler: 13, Cüneyt Çakır:12, Arda Kardeşler: 11, Abdulkadir Bitigen: 11, Fırat Aydınus: 10, Cüneyt Çakır VAR uygulanmaya başladığından beri 33 kez penaltı noktasını göstermiş ve 12’sini VAR kararıyla vermiş.

‘Penaltı kararı doğru’

Penaltı kararı doğru. Hakemlerin kararına katılıyorum. Çok ölçü değil ama… Ramazan’ın penaltı verildikten sonraki halet-i ruhiyesine baktıktan sonra penaltıyı kabul etmiş gibi görünüyor” yorumunu yaptı.

(Görüntü Beinsports’tan alınmıştır)

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL