Gündem

Eski öğrencisine cinsel istismar suçlamasıyla tutuklandı

Olay, Bandırma Belediyesi’ne bağlı Eğitim Destek Evi’nde koordinatör olarak görev yapan öğretmen S. S.’nin eski öğrencisi A.O. adlı kıza attığı …

Eski öğrencisine cinsel istismar suçlamasıyla tutuklandı

6196525586b2472a0812bc39

Olay, Bandırma Belediyesi’ne bağlı Eğitim Destek Evi’nde koordinatör olarak görev yapan öğretmen S. S.’nin eski öğrencisi A.O. adlı kıza attığı telefon mesajlarının ailesi tarafından okunması ile ortaya çıktı. Bandırma Cumhuriyet Savcılığı, ailenin suç duyurusu üzerine soruşturma başlattı.

İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk İstismar Birimi ekipleri, S.S.’nin gözaltına aldı. S. S.  ifadesinde, 3 yıl önce A.O.’nun alkol alarak bir pazar günü yanına geldiğini, sohbet edip tavla oynadıklarını, uğurlarken sarılıp öpmek istediğini belirterek “A.O. rahatsız olup kenara çekilince üzüldüm, özür diledim. Pişmanlık duygularımı daha sonra telefon ile masaj gönderip özür dileyerek kendisine ilettim. Olay, bundan ibarettir” ifadelerini kullandı.

Emniyetteki sorgusu sonrası adliyeye çıkartılan S. S. , ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçundan tutuklandı. Bandırma Belediye Başkanlığı da olay sonrası S. S.’nin iş akdini sonlandırdı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL