Magazin

Gülben Ergen’den ‘estetik’ açıklaması

Son dönemde kendi adını taşıyan sabun, fırça ve tonic ile kozmetik sektörüne giren ve ürün reklamlarında da annesi Gülser Hanım’ı oynatan Gülben …

Gülben Ergen’den ‘estetik’ açıklaması

5c5d935acb145171243df1ef

Son dönemde kendi adını taşıyan sabun, fırça ve tonic ile kozmetik sektörüne giren ve ürün reklamlarında da annesi Gülser Hanım’ı oynatan Gülben Ergen, “Annemin reklamlarda oynamasını çocuklarım da çok istedi. Ücret almadı, kendisine ürün hediye ettik” dedi.

“MESLEĞİM GÜZEL OLMAYI GEREKTİRİYOR”
Estetik konusunda büyük konuşmak istemediği dile getiren 49 yaşındaki şarkıcı, “Yaşım ve zamanım geldiği zaman ben de yaptıracağım ama kasabildiğim yere kadar kasacağım. En son noktada ben de yaptırabilirim çünkü benim mesleğim güzel olmayı gerektiriyor” açıklamasını yaptı.

OKULUN ADINI AÇIKLADI
Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin kurucusu ve başkanı olan Gülben Ergen, yakın zamanda 41’inci anaokullarını açacaklarını ve okulun adının geçtiğimiz aylarda kaybettiğimiz Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu’nun adını taşıyacağını duyurdu.

“KAYINVALİDELİĞE HAZIR DEĞİLİM”
Çocuklarıyla olan ilişkisinde dost arkadaş ama en çok anne olduğunu belirten sanatçı, “Ergenlikten çok korktuyorum. Ergenliğe de kayınvalideliğe de hazır değilim. Gelinimi kıskanmamak için kendimi tedavi edeceğim” şeklinde konuştu.

619bac4e86b24726e06c0654

Çocuklar sayesinde futbola da oldukça hakim olan Gülben Ergen, “Messi, Ronaldo… Onların hayatları, transferleri… Çocuklarım sayesinde hayatımdaki magazin ve ünlüler artık bunlar” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL