Magazin

Haluk Levent’in programı hakkında yeni karar

AHBAP Derneği Başkanı ve sanatçı Haluk Levent’in sunduğu ‘Haluk Levent’le Yeniden’ programının yayın günü değişti. Kararın, reytinglerin düşük …

Haluk Levent’in programı hakkında yeni karar

haluklevent.ahbap 16 9 1628142139 880x495 1 16 9 1628759955 880x495 1 16 9 1637743899

AHBAP Derneği Başkanı ve sanatçı Haluk Levent’in sunduğu ‘Haluk Levent’le Yeniden’ programının yayın günü değişti. Kararın, reytinglerin düşük gelmesi sonucu alındığı iddia edildi.

AHBAP Derneği Başkanı ve sanatçı Haluk Levent’in yaptığı gerçek yaşam hikayeleri ile ekrana gelen ‘Haluk Levent’le Yeniden’ programı, perşembe akşamları ekrana geliyordu.

Canlı olarak ekrana gelen ve her hafta ünlü isimlerin de konuk olduğu programın günü değiştirildi. Gün değişikliğinin sebebi olarak ise düşük reyting olarak gösterildi.

‘Haluk Levent’le Yeniden’ programı bundan sonra pazar akşamları ekrana gelecek.

TÜDANYA’YA YARDIM ETMİŞTİ

Bir zamanlar sahnelere damga vuran şarkıcı Tüdanya, gırtlak kanserine yakalanarak sesini kaybetmişti. Son olarak Haluk Levent sunuculuğunu yaptığı programda Tüdanya’ya destek olacaklarını duyurmuştu. Tüdanya, borçlarının biriktiğini ve ev sorunu yaşadığını kaydetmişti.

tudanya

Levent, Tüdanya’nın ev sorununu çözeceklerini, borçları için ise sanatçı arkadaşlarıyla kendi aralarında para toplayacaklarını açıklamıştı.

Levent’in desteği sonrasında duygulanan şarkıcı gözyaşlarını tutamamış; Haluk Levent ise Tüdanya’nın unutulmaz şarkısı ‘Seni Sevmeyen Ölsün’ü de seslendirmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL