Magazin

Keanu Reeves’ten evlilik itirafı: “Hâlâ Winona Ryder ile evliyiz”

Keanu Reeves, Winona Ryder ile evlendiğini kabul etti. Ryder ve Reeves’in evliliği, Hollywood’un en uzun süren evliliklerinden biri olabilir …

Keanu Reeves’ten evlilik itirafı: “Hâlâ Winona Ryder ile evliyiz”

keanu reeves depophotos 16 9 1637823769

Keanu Reeves, Winona Ryder ile evlendiğini kabul etti. Ryder ve Reeves’in evliliği, Hollywood’un en uzun süren evliliklerinden biri olabilir.

1992’de Francis Ford Coppola’nın yönettiği “Bram Stoker’s Dracula” adlı filmde rol alan Keanu Reeves ve Winona Ryder, Romanya’da gerçekleştirilen düğün sahnesi ile aslında gerçekten evlenmiş olabileceklerini kabul ettiler. Coppola bu özel sahne için gerçek rahipler kullanmış ve ikili film için de olsa birbirilerine söz vermiş.

depophotos 17285905 1

Winona Ryder

Matrix serisinin dördüncü filmi heyecanla beklenirken Keanu Reeves de merak edilenleri yanıtlamaya devam ediyor. Esquire’a verdiği röportaj sırasında başarılı oyuncu, Ryder ile evliliğiyle ilgili “Gerçek rahiplerle bir evlilik törenini baştan sona çektik. Winona evli olduğumuzu söylüyor. Coppola evli olduğumuzu söylüyor. Yani sanırım evliyiz… Tanrı’nın gözünde” dedi.

2018’de iki oyuncu, romantik komedileri “Destination Wedding”i (İstikamet Düğün) tanıtırken Entertainment Weekly ile konuşmuş ve Ryder çiftin evlendiğine inandığını söylemişti:
“O sahnede Francis gerçek bir Rumen rahip kullandı. Sanırım biz evliyiz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL