Spor

Kuntz: ‘Tuğberk hocayı 2 maç için ağırlıyoruz’

2022 Dünya Kupası Grup Elemeleri’nde 13 Kasım Cumartesi günü Cebelitarık ile karşılaşacak A Milli Takım’da teknik direktör Stefan Kuntz …

Kuntz: ‘Tuğberk hocayı 2 maç için ağırlıyoruz’

61890a1c86b24a00d486a5b8

2022 Dünya Kupası Grup Elemeleri’nde 13 Kasım Cumartesi günü Cebelitarık ile karşılaşacak A Milli Takım’da teknik direktör Stefan Kuntz açıklamalarda bulundu.

İşte Alman teknik adamın sözleri: “Geçmişe çok fazla gitmek istemiyorum, kendimce analizlerimi yapmak istiyorum. Çıkardığım sonuç, takımda öz güven en üst noktada değilmiş. Mental güç de çok kuvvetli değilmiş. İlk etapta konsantrasyonumuz Cebelitarık maçına olacak. Oyuncuları güçlü tutmak temel amacımız. Bu karşılaşmadan istediğimizi almak istiyoruz.

“Ne kadar gol atabilirsek o kadar atmak istiyoruz”

Takımımız şekilleniyor, henüz sonuçlanmadı. Tuğberk hoca bizimle işbirliğinin sonucu olarak burada. 2 maç için kendisini ağırlıyoruz. Cebelitarık maçında öncelikli hedefimiz galibiyet olacak. Kazanmak istiyoruz. Ne kadar gol atabilirsek o kadar atmak istiyoruz.”

“Kenan Karaman çok tutkulu futbolcu”

Kenan Karaman çok tutkulu bir futbolcu. Parmağı kırıldığı zaman bize gelip oynamak istediğini söyledi. Bu yaklaşımını çok beğendim.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL