Magazin

MasterChef’ten diskalifiye olan Murat Özdemir’in son hali şaşırttı!

TV8’de yayınlanan ‘MasterChef Türkiye’ yarışmasının ilk sezonunda mücadele eden Murat Özdemir, agresif tavırları ve jüri üyelerinin uyarılarını …

MasterChef’ten diskalifiye olan Murat Özdemir’in son hali şaşırttı!

TV8’de yayınlanan ‘MasterChef Türkiye’ yarışmasının ilk sezonunda mücadele eden Murat Özdemir, agresif tavırları ve jüri üyelerinin uyarılarını dikkate almadığı gerekçesiyle diskalifiye olmuştu.

17 Aralık 2018 tarihinde sosyal medya hesabından papağanına işkence yaptığı anlara ait görüntüleri paylaşan Murat Özdemir, tüm Türkiye’nin tepkisini çekmişti.

Murat Özdemir’in, sosyal medyada yayınladığı videoda, papağanına eziyet ve küfür ederken görülmüştü. Papağanın acı çığlıkları herkesin içini acıtmıştı.

İŞKENCE YAPTIĞI PAPAĞAN ÖLDÜ

Özdemir, yaşanan olayın ardından gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilmişti. Dizinde çıkık, başında da doku zedelenmesi oluşan papağan ise hastanede tüm müdahalelere rağmen ölmüştü.

Murat Özdemir, hastanede tedavi gördükten üç ay sonra, hayvan hakları savunucuları ve Acun Ilıcalı başta olmak üzere herkesten özür dilemişti.

“BU İNSAN MÜSCEDDESİ…”

‘MasterChef’ yarışmasının Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Hayvanlara yapılan zulmü lanetliyorum, yüce yargının bu insan müsveddesi için gerekeni yapacağına inanıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

YENİ GÖRÜNTÜSÜ!

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Özdemir, sosyal medya paylaşımlarına devam ediyor. Sık sık yemek videoları paylaşan Özdemir’in son hali dikkat çekti.

Saçlarını uzatıp, sakal ve bıyık bırakan 48 yaşındaki aşçı Murat Özdemir’in paylaşımlarını görenler, yeni imajı ile tanımakta zorlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL