Magazin

Paul Rudd: Kariyerimin başında çöpte bulduğum yatakta uyuyordum

 People dergisi tarafından 2021’in Yaşayan En Seksi Erkeği seçilen Paul Rudd, Seth Meyers’ın Late Night programında hakkında bilinmeyenleri …

Paul Rudd: Kariyerimin başında çöpte bulduğum yatakta uyuyordum

619b2ca286b24a0f08a53b83

 People dergisi tarafından 2021’in Yaşayan En Seksi Erkeği seçilen Paul Rudd, Seth Meyers’ın Late Night programında hakkında bilinmeyenleri anlattı. 52 yaşındaki oyuncu, kariyerinin başında arkadaşıyla birlikte Los Angeles’ta harabe bir evde nasıl yaşadığını açıkladı.

O dönemde kendi dairesini tutacak kadar parası olmayan Paul Rudd, mutfağında uyuduğu arkadaşının kendisini oyuncu seçmelerine götürdüğünü anlattı.

ABD’li oyuncu “Hiç param yoktu. Birkaç arkadaşımla birlikte yaşıyordum. Arabam çok kötüydü, hep bozulurdu” ifadelerini kullandı.

“TATLI VE BEDAVA BİR YATAK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM”
Bu ay vizyona giren Hayalet Avcıları: Öteki Dünya’nın (Ghostbusters: Afterlife) başrolünde yer alan Rudd kendi dairesini kiralayabilmek için yeteri kadar para biriktirdiğindeyse mobilya almaya gücünün yetmediğini anlattı.

Paul Rudd “Aslında çok fazla mobilyam yoktu. Ve çöp kutusunun yanında bir şilte buldum. Tatlı ve bedava bir yatak olduğunu düşündüm. Onu odama çıkardım ve sonra üzerinde uyudum. Ertesi sabah kırmızı yumrularla kaplı biçimde uyandım” dedi.

619b2cb086b24a0f08a53b85

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL