Spor

Serdar Avcı, Mike Tyson’ı nakavt eden Danny Williams ile unvan maçına çıkacak

Ukrayna Gastronomik Yemeklerini Tanıtma Günü etkinlikleri kapsamında hafta sonu bir etkinliğe katılan milli boksör Serdar Avcı, 8 Aralık’ta …

Serdar Avcı, Mike Tyson’ı nakavt eden Danny Williams ile unvan maçına çıkacak

6188ffab86b2450a6cf5a3f5

Ukrayna Gastronomik Yemeklerini Tanıtma Günü etkinlikleri kapsamında hafta sonu bir etkinliğe katılan milli boksör Serdar Avcı, 8 Aralık’ta oynayacağı kemer maçıyla ilgili bilgiler verdi. Şampiyon boksör, “Daha önce Mike Tyson’u nakavt eden Danny Williams ile 8 Aralık’ta Ukrayna’da karşı karşıya geleceğiz. İnşallah orada kazanıp yeni bir tarih yazmak istiyoruz” diye konuştu.

ŞAMPİYON, BESLENME ÖNERİLERİ DE ALDI
Ukrayna Gastronomik Yemeklerini Tanıtma Günü’ne milli boksörün yanı sıra Dr. Ender Saraç da katıldı. Ukraynalı ünlü aşçı Levgen Klopotenko, Ukrayna’nın yerel çorbası Borş yaparken; Serkan Usta da yaptığı döneri etkinliğe katılan misafirlere ikram etti. İki ülke arasında dostluk mesajlarının verildiği etkinlikte milli boksör Avcı ayrıca, Dr. Ender Saraç’tan da beslenme önerileri aldı.

Kilonun önemli olduğunu vurgulayan Dr. Ender Saraç, “Ani kilo vereceğiniz zaman önce hızlı karbonhidratları kesmek ve proteini korumak lazım. Günde 2 şişe maden suyu ile iyon ve mineralleri korumak gerekiyor. Bir de bol limon ve sirke ile kelle paça çorbası içilebilir. Bağ dokularını korumak için. Boksörlerin eklemlerini korumak için o önemli” açıklamasında bulundu.

618681a086b247215489d159

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL