Magazin

Serenay Sarıkaya’nın takıları olay oldu!

Serenay Sarıkaya, bir haftadır Maldivler’de özel mülk olan bir adaya kurulmuş tatil köyünde annesi Ümran Sarıkaya ile tatilin tadını doyasıyla …

Serenay Sarıkaya’nın takıları olay oldu!

Serenay Sarıkaya, bir haftadır Maldivler’de özel mülk olan bir adaya kurulmuş tatil köyünde annesi Ümran Sarıkaya ile tatilin tadını doyasıyla çıkarıyor.

Tesisin en pahalı villasında kalan 29 yaşındaki oyuncu ve annesi Ümran Sarıkaya, geceliği 35 bin TL olan ücreti, misafir oldukları için ödemiyorlar.

Serenay Sarıkaya da bu misafirperverliğin karşılığını 9,2 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından otelin reklamını yaparak veriyor.

Posta’da yer alan habere göre; reklam işini büyüten oyuncu, dün de pahalı takılarla poz verdi. Melis Göral imzalı yüzüklerin fiyatları 13 bin 750, 17 bin 600 ve 20 bin 400 TL. Toplam 51 bin 750 TL.

Yüzüklerin tanıtım karşılığı Serenay Sarıkaya’ya hediye edildiği iddia edildi. Balenciaga marka küpelerin ise 2 bin 450 TL değerinde olduğu belirtildi.

“KIRMIZI SANA ÇOK YAKIŞIYOR”

Son olarak ‘Alice Müzikali’ ile seyirci karşısına çıkan ünlü oyuncu, kırmızı mayosu ve şemsiyeyle çekildiği fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Ünlü oyuncuya; “Doğal güzellik, “Müthiş, “Maldivler iyi gelmiş”, “Daha ne kadar harika olabilirsin ki”, “Serenay güzelliği”, “Kırmızı sana çok yakışıyor” şeklinde mesajlar gelmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL