Magazin

‘Şeyma Subaşı ne oldu? Bak hamileymişsin’

Geçtiğimiz günlerde “Evlenmeden çocuk yapmam” diyen Şeyma Subaşı, “Duyduğunuz dedikodular doğru, hamileyim. Bu yüzden evlenemk için acele ettik …

‘Şeyma Subaşı ne oldu? Bak hamileymişsin’

Geçtiğimiz günlerde “Evlenmeden çocuk yapmam” diyen Şeyma Subaşı, “Duyduğunuz dedikodular doğru, hamileyim. Bu yüzden evlenemk için acele ettik. Şimdilik düğünü erteliyoruz ve hamilelik sürecimin tadını çıkarmak istiyoruz” paylaşımını yaptı.

Posta gazetesinden Uğur Alkapar, “Ne Gerek Var?” başlıklı köşe yazısı ile Şeyma Subaşı’nın, son dönemde birbiriyle çelişen sözlerini gündeme getirdi:

“SAĞA SOLA SALDIRIP…”

“Şeyma Subaşı sosyal medya reklam anlaşmalarını iptal etmeye başladığında biz zaten hamile olduğunu anlamıştık. Ama nasıl bir ‘Hamile değilim, siz aşağılıksınız’ temalı açıklamalar, nasıl herkesi küçümsemeler…

E ne oldu? Bak hamileymişsin. Sağa sola saldırıp millete hakaret etmeye ne gerek var? Sussan cevap vermesen daha asil bir davranış olur. Ama asalet bu çevrelerde uzun süredir gezinmiyor.

“ÖYLE BİR OLSA BEN BİLMEZ MİYDİM?”

Para ve onun verdiği gösteriş gücüne göre ‘Top 10’ listelerimizi yapıyoruz. Öykü Karayel’in hamileliğinde de benzer bir şey yaşamıştık.

Aradığımız Can Bonomo’nun menajeri ‘Yorum yapamıyorum’ deyip konuyu kapatabilecekken ‘Hayır, öyle bir şey olsa ben bilmez miydim?’ sözleriyle bir telefon şovu yapmıştı. Muhtemelen kapatır kapatmaz da Can’ı arayıp ‘Eyvah öğrenmişler! Ama atlattım’ demiştir.

“GÜVENİLİRLİĞİNİZİ KAYBEDERSİNİZ”

Oysa iki ünlü ismin tüm ekibinin bildiğini de biliyorduk, bozuntuya vermedik. Zaten o karın şişecek, bebek ortaya çıkacak.

Bu süreçleri iyi yönetmezseniz güvenilirliğinizi kaybedersiniz, ilişkilerinizi bozarsınız. Bunları yaşamaya ne gerek var, değil mi?”

“HAMİLE HALİMLE NASIL OLACAK Kİ!”

Hamilelik haberleri karşısında sessizliğini bozan Subaşı, paylaştığı yemek fotoğrafına, “Bugün sağlıklı besleneyim. Sonra karnım falan çıkar Türk basını yine bilmiş bilmiş haber yapar” mesajını yazmıştı.

Sosyal medya fenomeni, “Bir de yarın büyük bir parti yapıyorum Ibiza’daki evimizde. Hiç durmadan dans etmeyi düşünüyorum. Ah nasıl olacak ki hamile halimle değil mi?” ifadelerini kullanmıştı.

AYLIK 115 BİN TL NAFAKA!

Şimdilerde sevgilisinin İspanya’nın Ibiza adasındaki lüks evinde olan Şeyma Subaşı, evlenince eski eşi Acun Ilıcalı’dan aldığı 115 bin TL’lik tazminata veda edecek.

1.5 MİLYON TL’LİK CİP!

Mohammed Alsaloussi’nin, Şeyma Subaşı’na Anneler Günü hediyesi olarak Türkiye fiyatı yaklaşık 1.5 milyon TL olan lüks bir cip satın alması gündem olmuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL