Gündem

Süper Loto sonuçları: Süper Loto devretti, büyük ikramiye katlandı

Zengin olma hayali kuranların şansını denediği Süper Loto çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Süper Loto sonuçları açıklanırken, 6 numarayı doğru …

Süper Loto sonuçları: Süper Loto devretti, büyük ikramiye katlandı

super loto sonuclari shutterstock 16 9 1640285770

Zengin olma hayali kuranların şansını denediği Süper Loto çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Süper Loto sonuçları açıklanırken, 6 numarayı doğru bilen çıkmayınca devir gerçekleşti. Süper Loto’da günün şanslı numaraları ise “24-41-44-51-55-59” oldu.

Milli Piyango tarafından haftada üç kez düzenlenen Süper Loto’nun 23 Aralık tarihli çekiliş sonuçları belli oldu. Süper Loto’da 1-60 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayıyı bilenler ikramiye kazanıyor.

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Süper Loto’nun 23 Aralık tarihli çekiliş sonuçlarına göre şanslı rakamlar şu şekilde oldu; 24-41-44-51-55-59

super loto

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Milli Piyango’nun yenilenen sisteminde Süper Loto’da da bazı değişikliler gerçekleştirildi. 1 ila 60 rakam arasından belirlenen 6 sayının seçilmesiyle oynanan şans oyunu olan Süper Loto’da 6 rakamı doğru tahmin edenler büyük ödülü kazanıyor.

Yeni sistemde mobil ve internet üzerinden oynanabilen Süper Loto’da dileyenler 6 rakamı otomatik ve rastgele seçebiliyor. Aynı zamanda bir kolonda 6 rakamdan daha fazlasını oynamak isteyenler sistem oyununu da seçebiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL