Gündem

Ticaret Odası Başkanı akaryakıt zammı öncesi benzin istasyonlarını kapattı

Konya Ereğli Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özkoç’un sahibi olduğu iki petrol istasyonu dün gece zamlar pompaya yansımadan önce duba ve şeritler …

Ticaret Odası Başkanı akaryakıt zammı öncesi benzin istasyonlarını kapattı

97c1881a 8791 4162 bbca 92152df2f13a 16 9 1637838148

Konya Ereğli Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özkoç’un sahibi olduğu iki petrol istasyonu dün gece zamlar pompaya yansımadan önce duba ve şeritler çekilerek kapatıldı. İstasyonlar zammın devreye girmesinin ardından tekrar hizmet vermeye devam etti.

Dün gece yarısından itibaren akaryakıta gelen zamlar öncesinde vatandaşlar akaryakıt istasyonları önünde kuyruk oluşturdu. Yoğun talep üzerine kimi istasyonlarda kota sınırlaması getirilirken kimi istasyonlar ise zam öncesi satışı durdu.

kk

ZAMMIN DEVREYE GİRMESİNİN ARDINDAN SATIŞLAR YENİDEN BAŞLADI

Konya Ereğli’de ise faaliyetlerini yürüten iki akaryakıt istasyonunun, girişine dubalar konulduğu ve şeritler çekildiği görüldü. Bu istasyonların her ikisinin de Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Özkoç’a ait olması ilçede tepkiye neden oldu.

490ecc64 12c5 4d16 94da e123d5bcc04a 1

İstasyon çalışanları ise istasyonlarda yakıt kalmadığı için duba ve şerit çekildiğini ileri sürdü. İstasyonların zammın devreye girmesinin ardından tekrar hizmet vermeye devam etmesi dikkat çekti.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL