Yaşam

Tiffany şimdiye kadarki en pahalı mücevherini satıyor

Tiffany & Co. şimdiye kadarki en yeni ve en pahalı mücevherini tanıttı. Tiffany, kolyenin şimdiye kadar yapılmış en pahalı parçası olduğunu …

Tiffany şimdiye kadarki en pahalı mücevherini satıyor

tiffany reuters 16 9 1637667259

Tiffany & Co. şimdiye kadarki en yeni ve en pahalı mücevherini tanıttı. Tiffany, kolyenin şimdiye kadar yapılmış en pahalı parçası olduğunu söyledi.

Pazar günü Dubai’de tanıtılan mücevher, platin üzerine yerleştirilmiş çarpıcı 180 karat elmastan oluşuyor. Mücevherin odağındaki öge ise Botswana’dan tedarik edilen İsrail’de kesilip cilalanan Empire Diamond.

Tiffany’nin paha biçilmez olduğunu ve satın alınamayacağını söylediği ünlü 128.54 karatlık “Tiffany Pırlantası”nın aksine tanıttıkları bu kolye satışa sunuldu.

Lüks perakendeci, Dünya Fuarı Kolyesi için henüz bir fiyat belirlemedi, ancak endüstri uzmanları, değerinin 20 milyon ila 30 milyon dolar arasında olduğunu tahmin ediyor.
Tiffany’nin elmas takıları, Audrey Hepburn’den Beyoncé Knowles’a kadar onlarca yıldır ünlülerin öne çıkan aksesuarı olarak dikkat çekiyor. Hatta geçtiğimiz haftalarda Beyoncé, Tiffany’nin yeni “About Love” kampanyası için ikonik 128.54 karat Tiffany Diamond’ı takan ilk siyah kadın olarak moda tarihine geçti.

Tasarımı alan kişi ayrıca Tiffany yardımıyla Empire Diamond’ı dikkatlice çıkarabilir ve bir platin yüzüğün üzerine monte edebilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL