Spor

Türkiye İtalya Voleybol maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak?

Türkiye İtalya Voleybol maçı için geri sayım sürüyor. Geçtiğimiz yıl düzenlenmesi planlanan pandemi nedeniyle 23 Temmuz 8 Ağustos tarihleri …

Türkiye İtalya Voleybol maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak?

Türkiye İtalya Voleybol maçı için geri sayım sürüyor. Geçtiğimiz yıl düzenlenmesi planlanan pandemi nedeniyle 23 Temmuz 8 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilemesi kararlaştırılan 2020 Tokyo Olimpiyat oyunlarında A Milli Kadın Voleybol takımımız ilk maçında son olimpiyat şampiyonu Çin’i parkeden sildi. Ebrar, Eda, Hande, Meliha, Cansu, Zehra ve sonradan oyuna dahil olan tüm oyuncularımız adeta muhteşem performans sergiledi. Maç sonu röportajlarında Kaptan Eda Erdem mutluluklarını dile getirirken şimdi İtalya maçına odaklanacağı açıklamasında bulundu. Peki Türkiye İtalya Voleybol maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

TÜRKİYE-İTALYA VOLEYBOL MAÇI NE ZAMAN SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Türkiye İtalya Voleybol maçı 27 Temmuz Salı günü saat 10.25’de başlayacak. Mücadele TRT Spor ekranından naklen ve şifresiz olarak ekrana gelecek.

Filenin Sultanları, B Grubu’nda son olimpiyat şampiyonu Çin’in yanı sıra A.B.D., Arjantin, İtalya ve Rusya ile mücadele edecek.

Ev sahibi Japonya’nın bulunduğu A Grubu’nda ise; Sırbistan, Brezilya, Dominik Cumhuriyeti, Kenya ve Güney Kore yer alıyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL